ورود

پارسه

logo-samandehi
خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED

پکیج های زبان

 

english class

 


 

در عرصه زندگی امروزه همواره باید سعی در همگام سازی خود با علم روز دنیا داشته باشیم؛ توجه به مواردی نظیر تکنولوژی روز و دانش زبان انگلیسی نیز از ملزومات این همگام سازی محسوب می­ گردد.

اهمیت تسلط به دانش زبان انگلیسی زمانی دوچندان می­ گردد که این درس بعنوان یکی از مواد امتحانی ضریبدار آزمونهای مقاطع بالاتر مطرح گردد؛ طبق قوانین سال گذشته آزمون دستیاری با وجود ضرایب مختلف دروس در زیر گروه رشته ­های دندانپزشکی؛ درس زبان برای تمام رشته­ ها از ضریب2 برخوردار بوده و علاوه بر آن طبق آنالیز کارنامه داوطلبان موفق در آزمون سال 95 جهت اخذ رتبه قبولی باید بتوان حداقل پاسخگوی 60 درصد از سوالات درس زبان بود.

با وجود این حقیقت که یادگیری زبان؛ پروسه زمانبری دارد که صرف زمان طولانی و مداومی را می­ طلبد اما می ­توان در مدت زمان باقی مانده تا آزمون دستیاری 96 با برنامه ریزی منسجم و مطالعه پیوسته و صحیح به کسب آمادگی نسبی دست یافت.

در راستای تحقق این هدف؛ پارسه دوره جدید آمادگی زبان را با تدریس "دکتر محمد عامریان"طی 30 جلسه در خدمت داوطلبان گرامی خواهد بود. دکتر عامریان مدرس دانشگاه های علامه طباطبایی و تهران، مدرس تافل و آیلس ضمن علاقمندی به حوزه پزشکی و دندانپزشکی؛ جزوه ­ای تالیف نموده ­اند که مباحث جزوه به شرح زیر می ­باشد:

 

1. 20 نکته یادگیری مهارت­ های پاسخگویی به درک مطلب و مدیریت زمان در جلسه آزمون

2. 30 متن تخصصی از کتب رفرنس دندانپزشکی به همراه 5 سوال (با طی مراحل استاندارد سازی سوالات)

3. پاسخنامه تشریحی

4. جدول لغات مهم و پرکاربرد به همراه نقش دستوری لغات

5. سوالات واژگان

ضمن ارائه فایل های این دوره؛ تلاش بر این خواهد بود که علاوه بر افزایش دایره لغات و دانش گرامری لازم؛ دانش پاسخگویی به متون درک مطلب نیز افزایش چشمگیری داشته باشد.

بدیهی است یکی از دلایل بارز و مهم در کسب موفقیت درس زبان آزمون رزیدنتی؛ رعایت پیوستگی مطالعه درس زبان می­ باشد که همواره باید مدنظر داوطلبان قرار گیرد.

 

برنامه ها و مرورگرهای کاربردی

جهت مشاهده بهتر و استفاده از تمامی امکانات سایت از برنامه ها و مرورگرهای زیر استفاده نمایید.

Chrome  Google Chrome 
 firefox-512  Firefox
team

team viewer

(دسترسی از راه دور)

 Winrar winrar
    k_lite (codec)
 fast-interent نرم افزار های کلاس مجازی
 idmPic اینترنت دانلود منیجر
MS-NET-Framework  Net Framework.4.5
netframe2 NetFrameWork Full
visual  Visual Studio 64bit
visual Visual Studio 32bit